Kulisy kontrowersyjnej gali Fame MMA 2

13 Października w Poznaniu odbyła się dość kontrowersyjna ale bardzo popularna gala Fame MMA, w której udział biorą znane postacie polskiego internetu. Osobiście byliśmy na tej gali, więc możemy co nie co o niej się wypowiedzieć.

Gwiazdami tej gali byli Rafonix, DanielMagical, Dawid Małczyński, Bystrzak czy Bonus BGC, którego pobyt na hali widowiskowo sportowej w Poznaniu wzbudził największe zainteresowanie kibiców. Bonus BGC biegał dookoła całej hali i zbijał ze swoimi kibicami piątkę czy pozował do zdjęć. Oczywiście poza youtuberami czy innymi znanymi osobistościami internetu walczącymi w klatce na gali można było spotkać m.in Atora, Meduse, Kamerzystę Kruszwila, Stuu, Adama Zdrójkowskiego, prowadzących galę Boxdela i Wotjka Golę i wiele innych znanych osób.

Gala stała na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, było dużo ochroniarzy, ratowników medycznych, wykwalifikowani sędziowie ringowi, dobre naświetlenie hali i ogólnie cały repertuar. Jedyny minus, że nie można było wnosić swoich napojów na halę, a trzeba było je kupić na hali. Niestety o dziwo poza napojami nie można było nic kupić do jedzenia. Gala odbyła się punktualnie o godzinie 20:00 od walki Kastiego z Lupą. Po nokaucie wygrał ten pierwszy.

Oczywiście jak na galę freak show przystało nie odbyło się od kontrowersji. Ogólnie kibice mieli swoich ulubieńców i tych, których nie lubili. Aplauz dostali Bonus BGC, Bystrzak, Małczyński, Rafonix, a wygwizdani zostali Dawid Ozdoba, Amadeusz Ferrari czy Adrian Polak. Dawidowi Ozdobie,  który przegrał swoją walkę z Markiem „Adbusterem” Hoffmanem strasznie się to nie spodobało i po walce w wywiadzie krzyczał do mikrofonu mówiąc do kibiców „Nie warto się dla was starać” – Po walce o mało nie doszło też do jego starcia z kibicem.

Gala odbyła się bez większych sensacyjnych rezultatów. Prawie każda zakończyła się w pierwszej rundzie przez nokaut. Niespodzianką była wygrana Ztrolowanego z Bonusem BGC. W walce wieczoru Rafonix wygrał przez nokaut w 20 sekundzie z Danielem Magicalem łamiąc mu piszczel. Rafonix po walce zapowiedział, że zgody nie będzie. Czyli co innego niż mówili razem z DanielemMagicalem na konferencji prasowej przed walką. DanielMagical skończył po operacji w szpitalu. Nie wiadomo w jakim czasie dojdzie do pełni sprawności.

*Źródło: DanielMagical Instagram – zdjęcie złamanego piszczela i kości śródstopia

 

Co sądzicie o całej tej gali Fame MMA? – Czy ma szansę ona zaistnieć na dłużej? – Napiszcie koniecznie w komentarzu 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *