Była „burdelmama” obecnie gwiazda TVN zagra w Kobiety Mafii 2

Na początku października na wielu portalach internetowych padła informacja, że do obsady nowej części Kobiet Mafii reżyserstwa Patryka Vegi dołączyła Dagmara Kaźmierska, która niegdyś była skazana za zmuszanie do prostytucji i handel ludźmi. Osoba znana jest z występów w programie „Królowe Życia”. Dostała też swój program „Made In Maroko”

Program „Królowe Życia” przedstawia losy bogatych kobiet, które żyją w luksusach. Jedną z bohaterek programu jest właśnie osoba z kontrowersyjną przeszłością Dagmara Kaźmierska. Program ten jest aż tak żałosny, że aż dziwię się, że Uwaga TVN zajmuję się sprawą DanielaMagicala i zarzuca mu demoralizowanie młodzieży czy osób starszych zamiast zrobić porządek na swoim podwórku i usunąć ten dziwaczny format z należącej do siebie staci TTV.

Działanie Patryka Vegi, czyli obsadzenie Dagmary Kaźmierskiej w swoim filmie pokazuję, że w dzisiejszych czasach nie liczy się talent czy kunszt aktorski, tylko sława i fejm. Rzeczą jasną jest, że ta kontrowersyjna persona z kanału TTV, nie pojawiła by się w tym filmie, gdyby nie szum wokół jej osoby.  Coraz częściej Patrykowi Vedze zarzuca się to, że w nowych produkcjach nie przywiązuję wielkiej wagi do jakości tylko do popularności. Owszem jego filmy są bardzo popularne i będą miały zawsze duże widownie jednak, recenzje jego ostatnich dzieł są bardzo niskie.  Pierwsza część kobiet Mafii otrzymała ocenę 5,3/10 na portalu filmweb.pl czyli mizernie.

W Polsce jest naprawdę wielu utalentowanych aktorów z dobrym aktorskim CV, które może i nie mogą pochwalić się taką popularnością jak pani Dagmara ale czy naprawdę teraz na tym to polega by promować swoje filmy takimi aktorami? – Takimi działaniami jak Patryka Vegi polska kinematografia sięga dna i w najbliższych latach może być coraz to mniej miejsca dla tych, którzy naprawdę powinni grać w takich filmach bo mają talent i ukończyli odpowiednie szkoły.

Co myślicie o tej sytuacji? – Czy naprawdę w dzisiejszych czasach „fame” jest najważniejszy bo wtedy film lepiej się sprzeda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *